Стабілізатори напруги у Києві
Пропонуємо широкий вибір стабілізаторів напруги у Києві для будинку, квартири, обладнання, всіх марок та типів:
- симісторні стабілізатори;
- тиристорні стабілізатори;
- інверторні стабілізатори;
- релейні стабілізатори.
Ціна стабілізатора
Ціна стабілізатора напруги залежить від його потужності та типу, а також від марки та якості використовуємих у стабілізаторі комплектуючих. Найдешевшими є релейні стабілізатори напруги, - це електромеханічні пристрої, вони мають меншу швидкодію у порівнянні з електронними, але завдання по захисту техніки від стрибків та провалів напруги виконують. Головнім недоліком релейного стабілізатора, окрім клацань під час роботи, є обмежений строк служби реле (обмежена кількість комутацій на яку спроможне реле), з необхідністю заміни коли реле випрацюють свій ресурс. Прикладом якісного релейного стабілізатора напруги є релейні стабілізатори Елєкс.
Симісторні та тиристорні стабілізатори - це електронні стабілізатори напруги, відрізняються надійністю, тривалим терміном служби, мають високу швидкодію та можуть використовуватись з будь-якою технікою. Прикладами таких пристроїв є тиристорні стабілізатори Volter™, тиристорні стабілізатори Укртехнологія або симісторні стабілізатори Елєкс.
Інверторні стабілізатори напруги є найдорожчими, їх відрізняє висока точність у широкому діапазоні стабілізації, висока швидкодія. Серед недоліків якісного інверторного стабілізатора (окрім ціни), можна виділити низьку перевантажувальну здатність.
Як обрати стабілізатор напруги - Київ
В залежності від кількості фаз у будинку, квартирі або на комерційному/промисловому об’єкті, стабілізатор може використовуватися:
При виборі стабілізатора напруги, особливо важливо правильно обрати його потужність, щоб стабілізатор не працював на межі своїх можливостей і не перегрівався, бо це з часом може призвести до поломок. Для цього треба скласти потужності максимальної кількості споживачів які можуть працювати одночасно та врахувати, що колі стабілізатор вирівнює напругу, він втрачає потужність (докладніше про вибір потужності можна дізнатись тут, або звернутися до наших фахівців, які розрахують потужність).
Окрім потужності, основними характеристиками стабілізатора є:
- діапазон стабілізації (діапазон в якому стабілізатор працює зі своєю точністю стабілізації);
- діапазон вхідної напруги (нижче та вище діапазону стабілізації в межах діапазону вхідної напруги, стабілізатор вирівнюватиме вхідну напругу, але точність стабілізації поступово буде знижуватись, - тим більше, чим далі вхідна напруга від діапазону стабілізації);
- точність стабілізації (точність напруги на виході стабілізатора, тобто максимальне відхилення від 220 В яке може бути під час його роботи);
У нас можна обрати та купити стабілізатор напруги у Києві та Київській області з безкоштовною доставкою в Україні.
Якщо у Вас виникли питання під час вибору стабілізатора напруги, кваліфіковані фахівці нашої компанії допоможуть знайти оптимальне рішення.
Залиште коментар або задайте питання: