Всего отзывов
32Средний рейтинг продукта
Все
Купував 5 місяців назад в січні 26 року, за цей час експлуатації все добре, тихий (зовсім ні яких звуків), вентиляція ні разу не вмикалася(тільки при старті) правда більше 50 відсотків не навантажував.
задоволений як самими стабілізаторами так і обслуговуванням