Каталог товарів

Газовий генератор

 

     Газовий генератор - це автономне джерело живлення, в якому механічна робота газового двигуна внутрішнього згоряння перетворюється на електричну енергію.

     У якості палива в газовому генераторі може використовуватися балонний або магістральний газ.

     Балонний або як його ще називають, скраплений газ - це пропан-бутан, що продається на заправках, де їм, у зрідженому стані, можна наповнити балон необхідного об'єму (5, 12, 27 або 50 літрів). Для даного виду палива, в англійській мові використовується термін liquified petroleum gas (зріджений нафтовий газ), тому по абревіатурі LPG можна впізнати генератор, що розрахований на роботу з ним.

     Магістральний газ - це метан, його ще називають природним газом, англійською мовою natural gas, або скорочено NG.

     Для роботи на магістральному газі необхідний дозвіл місцевої газової служби, після чого проводиться підключення генератора до газопроводу. Починається така процедура з подання газовикам заяви про додаткову врізку, з технічним паспортом генератора що встановлюється та сертифікатом відповідності на нього, й закінчується тим, що газовики підключають генератор до газопроводу після оплати їх послуг.

     Різниці між зрідженим балонним газом та магістральним, крім ціни, суттєвої немає. Пропан-бутан - суміш пропану та бутану, є продуктом перероблення нафти, має практично однаковий з метаном ККД та коштує дорожче. Метан же видобувається з надр землі, тому й називається природним. Метан є, на сьогодні, найдешевшим паливом для генераторних установок.

     Газовий двигун внутрішнього згоряння аналогічний бензиновому, проте має більший моторесурс - газ при згорянні практично не утворює відкладень, що зношують внутрішні деталі двигуна. Крім того, газ як паливо має високе октанове число (105-110), що дозволяє досягти більшого стиснення перед детонацією, знижує рівень шуму та вібрації двигуна, при однаковій потужності.

     Переваги газового генератора наступні:

  • економічність, за рахунок низької вартості газу, порівняно з бензином та дизельним пальним;
  • витривалість, більша здатність безперервної роботи та більший моторесурс, ніж у бензинових установок;
  • екологічно чисті вихлопи, газ є найнешкідливішим видом органічного палива;
  • відносно невисокий рівень шуму;
  • здатність запуску за низької температури навколишнього середовища;
  • немає потреби у заправці та турботі про наявність палива при підключенні генератора до газової труби.

     До недоліків газового генератора можна віднести:

  • високу ціну;
  • менший час безперервної роботи та менший моторесурс, ніж у дизельних генераторів;

     Завдяки своїй економічності та екологічності, газовий генератор є гарним рішенням для будинку, медичних закладів, комерційних об'єктів, у якості резервного (аварійного) джерела живлення, а використання рідинної системи охолодження, значно збільшує час безперервної роботи установки.

     Якщо у Вас виникли питання у виборі газового генератора, досвічені фахівці нашої компанії допоможуть знайти оптимальне рішення.

     Також, вибрати газовий генератор можна на нашому сайті, перешедши за посиланням.

 

Залиште коментар або задайте питання: