Каталог товарів

Побутовий стабілізатор напруги

 

     Пропонуємо широкий вибір побутових стабілізаторів напруги для будинку, квартири, дачі, всіх марок та типів.

     Кожен добре знайомий із проблемою неякісного електропостачання. Річ у тім, що електромережі будувалися, коли до будинку чи квартири виділялося 2-3 кВт. З того часу багато що змінилося, - кондиціонери, комп'ютери, пральні машини та інша побутова техніка, збільшили навантаження в рази, та якість електромереж, рік у рік краще не стає.

     Причин стрибків та провалів напруга в електромережі багато: нерівномірний розподіл навантаження по фазах, віддаленість від трансформаторних підстанцій, зношеність внутрішньобудинкових мереж тощо. Тому, багатьом з нас хтось зіткнувся з нестабільною напругою в мережі, щоб захистити побутову техніку, доводиться замислюватися про купівлю стабілізатора напруги.

     Побутовий стабілізатор напруги – це електротехнічний пристрій, який забезпечує стабільну напругу для побутової техніки, захищаючи її від пошкоджень, спричинених стрибками та провалами напруги в електромережі.

     Якщо напруга в мережі не стабільна існує необхідність купити побутовий стабілізатор напруги, виникає ряд питань, на які необхідно відповісти.

Які бувають побутові стабілізатори напруги

     Слід зазначити, що саме поняття "побутовий стабілізатор напруги" є відносним, оскільки в побутових цілях часто використовуються як висококласні, коштовні серії симісторних/тиристорних стабілізаторів, так і простіші пристрої.

     Побутовими стабілізаторами називають релейні стабілізатори, а також недорогі серії електронних стабілізаторів напруги. Побутовий стабілізатор напруги забезпечує стандартний набір захистів (у китайських є винятки) та використовується для захисту побутових споживачів будинку, квартири, дачі.

     Перш за все, залежно від кількості фаз, можна виділити:

     Існують наступні типи побутових стабілізаторів напруги:

  • релейні: це електромеханічні стабілізатори, у якості силових ключів, що комутують відводи трансформатора при стабілізації напруги, використовуються реле;
  • тиристорні: електронні стабілізатори напруги, що працюють з використанням тиристорів;
  • симісторні: використовуються симістори у якості силових ключів. Оскільки симистор це різновид тиристора, дані стабілізатори можна віднести до одного і того ж типу електронних стабілізаторів;
  • інверторні: спочатку перетворять змінний струм у постійний, а потім знову у змінний, напругою 220 В. Через те, що стабілізатор працює 24/7, такий апарат не повинен грітися, шуміти, не повинен сам багато споживати електроенергії має забезпечувати правильну синусоїду змінного струму на виході, тому гарні інверторні стабілізатори дуже дорогі.

Як обрати побутовий стабілізатор

     Стабілізатор напруги це електроприлад, який розрахований на певне навантаження і складність вибору потужності полягає в тому, що при стабілізації, залежно від рівня вхідної напруги, стабілізатор втрачає свою потужність. Тобто потужність стабілізатора, що вказується в його технічних характеристиках - це потужність, якщо напруга в мережі 220 В. Наприклад, при провалі вхідної напруги до 150 В, стабілізатор втрачає 1/3 своєї потужності. Тому, перед покупкою необхідно розрахувати зміну потужності стабілізатора, залежно від того, до якого рівня провалюється напруга в мережі.

     Крім цього, а також швидкості реакції на зміну вхідної напруги, яка безпосередньо залежить від типу стабілізатора, необхідно звернути увагу на такі основні параметри:

  • точність стабілізатора напруги - мається на увазі точність стабілізованої напруги на виході стабілізатора, тому що будь-який стабілізатор має певну похибку. Наприклад, якщо точність 220В +/-5%, напруга на виході апарату становитиме 209-231 Вольт, тобто 220В +/-11В;
  • діапазон стабілізації - діапазон напруги, в межах якого стабілізатор забезпечує свою точність;
  • діапазон робочої напруги - це діапазон, при виході за який стабілізатор іде у захист, відключаючи навантаження що живиться через нього, з наступним автоматичним включенням, при поверненні мережевої напруги в межі його робочого діапазону.

Ціна побутового стабілізатора напруги

     Ціна стабілізатора залежить від його потужності й типу - найдешевшими є релейні, найдорожчими симісторні та тиристорні стабілізатори напруги, ціна яких збільшується з точністю стабілізації. При виборі побутового стабілізатора, необхідно звернути увагу на набір захистів на які він спроможний. Будь-який, навіть самий недорогий стабілізатор, має стандартний набір захистів, які забезпечують безпеку як самого стабілізатора, так і споживачів, що через нього заживлені, при цьому ширший перелік захистів, у тому числі дублюючих, збільшує його надійність і відповідно ціну.

     У нас можна обрати та купити побутовий стабілізатор напруги у Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Львові з безкоштовною доставкою в Україні.

      Якщо у Вас виникла потреба у покупці побутового стабілізатора, але є питання, досвідчені фахівці нашої компанії допоможуть знайти оптимальне рішення.

 

Залиште коментар або задайте питання: