Каталог товарів

Всього відгуків

32

Середній рейтинг продукту

5
★★★★★ Відмінно 31
★★★★☆ Добре 0
★★★☆☆ Середньо 0
★★☆☆☆ Погано 0
★☆☆☆☆ Жахливо 0

Всі

3 тижні тому

Купував 5 місяців назад в січні 26 року, за цей час експлуатації все добре, тихий (зовсім ні яких звуків), вентиляція ні разу не вмикалася(тільки при старті) правда більше 50 відсотків не навантажував.

2 місяці тому

Volter Smart-7

Дякую магазину і особисто Юрію.
Стабілізатор змонтовано і працює🙂

2 місяці тому

Reta Normic HOHC 9

В нас зелений тариф. Normic свої функції виконує, з victron energy співпрацює . За тиждень нарікань немає, правда і з напругою зараз все добре. Далі час покаже.

2 місяці тому

Задоволений як самими стабілізаторами так і обслуговуванням.

2 місяці тому

Надали детальну консультацію, швидко відправили. Стабілізатор працює